درباره ما

شرکت نوش مازندران (سهامی عام) به‌عنوان تولید کننده کنسانتره مرکبات و آبمیوه و پوره میوه‌جات در سال 1363 تاسیس و در سال 1372 به بهره‌برداری رسید. این شرکت با بهره‌گیری از متخصصان کارآمد، تکنولوژی پیشرفته، مدرن و آزمایشگاه‌های مجهز کنترل کیفی ضمن داشتن استانداردهای ملی کشور و با استفاده از بهترین مواد اولیه (پرتقال/نارنگی) محصولات خود را به بالاترین کیفیت ممکن تولید می‌کند.

واحد تولید

واحد تولیدی این شرکت در نشتارود مازندران- جاده کترا، در زمینی به مساحت5/5 هکتار در میان باغات مرکبات شمال مستقرر گردیده، با توجه به موقیعت خاص جغرافیایی منطقه خود و پتانسیل بهره برداری از گونه‌های متفاوت پرتقال کشت شده از منطقه‌های مختلف در گیلان و مازندران و همچنین جنوب کشور استفاده می‌کند. در حال حاضر تولید کننده کنسانتره پرتقال، روغن پوست پرتقال، اسانس پرتقال، خوراک دام/تفاله مرکبات می‌باشد.

افتخارات

این شرکت در اسفند 1374 به عضویت سازمان بورس و اوراق بهادار در تهران درآمده و هر ساله در شمار موفق‌ترین شرکت‌های گروه مواد غذایی پذیرفته شده بورس می‌باشد. شرکت نوش مازندران (سهامی عام) از سال 1372 مجوز تحقیق و توسعه خود را از صنایع دریافت نموده و از آن تاریخ با نوآوری، بهبود مداوم کمی و کیفی تولیدات خود جایگاه برجسته‌ای در صنعت فناوری میوه ایران کسب نموده است. این واحد تولیدی تامین‌کننده بخش قابل توجهی از نیاز کارخانجات تولید آبمیوه و نوشیدنی‌های میوه‌ای در سطح کشور بوده و یکی از صادرکنندگان کنسانتره مرکبات به کشورهای همسایه است.